Pozvedněte jídelní stůl na něco víc než jen prostor ke stolování. Dobře a promyšleně zařízený jídelní kout se může stát prostorem, kam rádi přijdou vaši hosté, a kde budete vy sami trávit mnoho času. Většina z vás může považovat jídelní stůl a židle za poněkud nudné kusy nábytku. My vám ale poradíme, jak s designovým stolem a židlemi vykouzlíte zázračný prostor pro setkávání.


Jídelní stůl jako dominanta

Jídelní stůl vybírejte pečlivě. Bude dominovat jídelnímu prostoru ve vaší domácnosti a přirozeně k sobě strhne velkou část pozornosti. Nejprve se zamyslete, jak velký stůl potřebujete. Kolik lidí u něho bude stolovat? K čemu dalšímu bude jídelní stůl ještě sloužit? Pro lepší orientaci poslouží informace, že jeden člověk potřebuje k příjemnému stolování prostor alespoň 60x40 cm.

Dřevěný stůl KFF

Pokud v domácnosti žije jen malý počet strávníků, ale často míváte na večeři hosty, sáhněte po rozkládacím stolu. Snadno si jej můžete objednat i na míru. Dnešní trendy připouští všechny možné tvary. Ovšem pro děti a seniory doporučujeme spíše sáhnout po oválném či kulatém stolu – nehrozí tak zranění o ostré hrany.

Moderní jídelní stůl Kulatý jídelní stůl KFF

Jídelní stoly a židle můžete vybírat z celé řady materiálů i designových variant. Vhodné je přizpůsobit výběr prostoru, kde budou jídelní stůl a židle stát. Do moderního interiéru se může hodit designový skleněný stůl nebo kamenné materiály. Ovšem s kvalitním dřevěným stolem z masivu nikdy chybu neuděláte.

Chci pomoc s výběrem stolu a židlí

Vyberte kreativní designové židle

Buďte kreativní. Proč mít „obyčejné“ židle, když můžete mít mnohem pohodlnější křesílka. Volte jídelní židle se zajímavým designem. Fantazii se meze nekladou.

Pohodlné židle KFF Ergonomické designové židle

Moderní jídelní židle by měly být ergonomicky řešené, aby se na nich sedělo pohodlně a zdravě. Právě pohodlí je u židlí nejdůležitější. Proto nabízíme designové židle a stoly renomovaných značek KFF, Leolux, Tonon a Lapalma. U těchto značek vám totiž můžeme garantovat nejvyšší kvalitu i pohodlí.

Celkový koncept

Jídelní kout by měl vždy respektovat koncept celého bytu. Volte ladící materiály, textury a barvy. Pokud si nejste jistí, přijďte se podívat k nám do showroomu. Načerpáte inspiraci a vyzkoušíte si značkové pohodlné židle. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného stolu a židlí, které se budou do vašeho interiéru skvěle hodit.

Chci se podívat do showroomu


Nabízíme stoly a židle prémiových značek:

KFF

KFF je německý výrobce jídelních stolů a židlí pro bydlení i komerční prostory, které exportuje do 30 zemí. KFF reprezentuje výrazný design, originalitu, vysoký standard kvality a výborný komfort sezení.

LEOLUX

Leolux je tradiční holandský výrobce exkluzivního sedacího nábytku, stolů a židlí. Jeho výrobky oslovují zákazníky, kteří se nespokojí s masově vyráběným nábytkem. Pokud hledáte nejkvalitnější materiály, originální zpracování a design, vyzkoušejte značku Leolux, která získala již řadu mezinárodních ocenění.

TONON

TONON je italský výrobce designového sedacího nábytku, stolů a židlí prémiové kvality. Je synonymem pro design a kvalitu "made in Italy". Značku charakterizují originální návrhy a nevyčerpatelné kombinace tvarů, provedení a tkanin.

Lapalma

Stoly a židle italského výrobce Lapalma potěší svými jasnými tvary, krásnými proporcemi a přírodními materiály, jako je dřevo, kůže a kov. Důraz je kladen na vysokou funkčnost a kvalitu. Již od založení v roce 1978 si společnost zakládá na kombinaci estetických a praktických vlastností jejich výrobků včetně šetrnosti výroby k životnímu prostředí.