Luxusní kuchyň je taková, ve které můžete žít naplno. Vyniká designem, skvělým provedením, kvalitními materiály i nadčasovou elegancí. To vše splňuje německá značka kuchyní Poggenpohl, která byla založena již v roce 1892. Značka Poggenpohl stále přichází s novými technologiemi a nestandardními řešeními, každoročně se objevuje v žebříčku luxusních značek v Německu (LUXURY BUSINESS REPORT). Na koncepci svých kuchyní spolupracuje s významnými světovými architekty a designovými studii jako Hadi Tehereni, Jorge Pensi a Porsche Design. 

Proč byste měli uvažovat u luxusní kuchyni?

  • Máte rádi moderní design a precizní zpracování
  • Vyžadujete promyšlenou kompozici skladebných prvků, barev a materiálů
  • Chcete investovat do nadčasovosti, funkčnosti a kvality

To jsou základní charakteristiky kuchyní Poggenpohl, které představují unikátní koncept německých kuchyní na míru, kde každé realizaci předchází vlastní autorský projekt kuchyně či interiéru.


Luxusní znamená unikátní

Váš domov si zaslouží jedinečné pojetí. Zapomeňte na mainstreamové modely kuchyní, zvolte kvalitu. Luxusní kuchyně znamená unikátní kuchyně. Taková, která respektuje provedení celého bytu. Taková, která dokonale zapadne a dodá bytu výjimečnou atmosféru. Takovou kuchyň samozřejmě nenajdete v běžné „mainstreamové“ nabídce kuchyní.

Luxusní kuchyně na míru Německá kuchyně Poggenpohl

Nechte si navrhnout kuchyň na míru

Našim zákazníkům je k dispozici tým zkušených odborníků, kteří jsou připraveni navrhnout nejen kuchyň, ale i celý interiér podle vašich představ a přání. Otázky na váš rodinný život nebo vaše zvyklosti při vaření a stolování pomohou upřesnit návrh nové kuchyně na míru.

V našem exkluzivním showroomu v Praze na Vinohradské třídě vám představíme na LCD televizi výsledný návrh kuchyně či celého interiéru. Vizualizaci upravíme podle vašeho přání. Součástí návrhu bude také výkresová dokumentace. Máte rádi designové novinky nebo toužíte po decentním luxusu? Navrhneme luxusní kuchyň přesně pro vás!

chci autorský návrh kuchyně

Luxusní znamená praktická

V kuchyni se pořád něco děje, tady budete servírovat jídlo své rodině, tady budete konverzovat při silvestrovském večírku. Potřebujete kuchyň, ve které je prostor k životu. Kuchyň, která respektuje váš životní styl a neklade vám žádné překážky.

Ergonomicky řešená kuchyně Kuchyně na míru

Německé kuchyně Poggenpohl respektují zásady ergonomie. V kuchyni bude přesně tolik prostoru pro vaření, míst pro stolování i zábavu, kolik potřebujete. Každá kuchyně musí mít přesně 5 zón: zónu pro skladování potravin, pro ukládání kuchyňského vybavení, mycí zónu, zónu pro přípravu a v neposlední řadě zónu pro vaření. Naši architekti mají léta zkušeností. Dokáží vše potřebné logicky uspořádat podle vašeho životního stylu a specifických požadavků.

Kuchyně ale nejsou jen nablýskané poličky. Luxusní kuchyně si zaslouží neméně luxusní výbavu. Vybereme vám špičkové domácí spotřebiče značek Gaggenau, Gutmann, Miele a dalších. Jen dobré nám nestačí, instalujeme jen ty nejlepší spotřebiče na trhu!

chci ergonomickou kuchyň na míru

Luxusní německé kuchyně Poggenpohl – inspirujte se!