Základní studie a cenová nabídka

Základní studie a cenová nabídka obsahuje grafický návrh kuchyně a celkovou cenu kuchyňského nábytku včetně montáže. Neobsahuje cenu doplňků, spotřebičů a dopravy. Tato prvotní studie se zpracovává zdarma podle zadání zákazníka a vyspecifikování požadavků na kuchyňskou sestavu. Vizualizace základní studie je prezentována na LCD TV v našem showroomu.

Autorský projekt

Autorské projekty kuchyní s podrobnou specifikací a cenovou kalkulací. Základními údaji pro zpracování projektu kuchyně je analýza potřeb, požadavků, přání, možností a životního stylu zákazníka tak, aby bylo možno navrhnout designově, materiálově a dispozičně funkční uspořádání kuchyně splňující zákazníkovy představy.

Pečlivému výběru kuchyně je potřeba věnovat dostatek času, proto jsou pro nás důležité informace o počtu členů domácnosti, zvyklostech při vaření, styl navazujícího interiéru, použité materiály apod.

Autorský projekt kuchyně zpracovává architekt na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem popř. na základě zaměření u zákazníka, které provádí zástupce naší firmy. Součástí tohoto projektu je kompletní výkresová dokumentace kuchyňské sestavy - půdorys, jednotlivé pohledy včetně rozměrů, barevné perspektivy, zakázkový list a instalační plány.

Součástí zakázkového listu je cena kuchyňského nábytku, specifikace a cena použitých pracovních desek, doplňků a spotřebičů, včetně dopravy a montáže. Cena tohoto autorského projektu je 5.000 Kč. V případě realizace kuchyně je cena projektu odečtena od celkové ceny díla.

Pro spolupracující architekty, developery a stálé zákazníky zpracováváme autorské projekty zdarma.

Níže si můžete prohlédnout ukázky vizualizací našich kuchyní.