Vario chlazení řada 400

Tato řada nabízí plně integrované vestavěné lednice, mrazáky, kombinace lednice-mrazák nebo vinotéky. Vestavné chladničky se vyrábí v různých šířkách jako jednodveřové či „americké“ dvoudveřové. Některé modely chladniček jsou vybaveny dávkovačem ledu a vody přímo ze dveří. Dveře mohou být i z nerezové oceli či hliníku.

Variace klimatických zón umožňují nastavení různých stupňů chlazení. V nulové zóně jsou ideální podmínky pro skladování ryb nebo zeleniny, protože teplota se zde pohybuje kolem 0°C.

Vestavné vinotéky

Správná vinotéka by neměla umět pouze udržovat konstantní teplotu pro archivaci vína, ale také předvést vaši kolekci vín a obohatit tak prestiž vaší kuchyně. Vinotéky se vyrábějí v několika velikostech a mohou být plně integrovány do kuchyně nebo umístěny pod pracovní desku.

Vestavné vinotéky Gaggenau, které se dávají pod pracovní desku mají speciální skleněné dveře, které chrání víno před UV zářením a vzduch dovnitř prochází přes uhlíkové filtry.

Vinotéky mají 3 oddělené zóny s regulací jak teploty, tak i vlhkosti. Vytváří tak ideální sklepní prostředí pro uskladnění vína. Elektronické řízení teploty zaručuje konstantní teploty mezi 5°C a 20°C. Osvětlení se stmíváním nemá žádný nepříznivý vliv na víno.

Vario chlazení řada 200

Tato řada chladniček, kombinací chladničky s mrazákem a samostatných mrazáků se hodí do jakéhokoliv designu kuchyně. Mají až čtyři klimatické zóny a chladící zásuvku s regulací vlhkosti, která udržuje čerstvé ryby, maso i zeleninu.

Plně výsuvné zásuvky a police umožňují snadný přístup k uloženým potravinám. Samozřejmostí je mrazák vybavený technologií No-Frost.