Myčky nádobí řady 400

Myčky této řady jsou vybaveny inovativní technologií Zeolit, která zlepšuje sušení nádobí a úsporu energie. Díky této technologii se mohou myčky Gaggenau pyšnit energetickou třídou A +++. Zeolit využívá vlastnosti ekologického minerálu absorbovat vlhkost a uvolňovat teplo.

Myčky si můžeme vybírat ve dvou výškách 81,5cm nebo 86,5cm. Všechny tyto myčky jsou velice tiché a jsou vybaveny automatickým otevíráním dveří. Jemným dotykem se bezúchytkové dveře otevřou, jemným zatlačením se myčka zase zavře.

Se stylem a vysokou výkonností

Ovládací panel s TFT displejem ukazuje všech 8 mycích programů. Vybrané modely myček této řady promítají zbývající čas programu na podlahu. Pokud si nejste jisti s nastavením programu, můžete využít informačního tlačítka, které Vám sdělí jakým způsobem a jak dlouho bude myčka ještě mýt.

Myčky nádobí řady 200

Myčky této řady nabízí až šest mycích programů se čtyřmi nastavitelnými možnostmi a také promítají zbývající čas mycího cyklu na podlahu. K dispozici jsou kromě plně integrovaných modelů i dva modely s ovládáním a TFT displejem na čelním nerezovém panelu.

Myčky řady 200 nabízí rovněž jednu inteligentní inovaci. Pokud odjíždíte někam na dovolenou nebo na delší dobu opouštíte byt či dům – na konci svého mycího cyklu při programu Eco 50°C otevřou samy dveře, aby se vyvětraly.